DROP OFF - Keramiskais aizsargpārklājums

dropoff parklajums

Neapstrādāta virsma

dropoff parklajums

Tradicionālais vasks

dropoff parklajums

Tradicionālais vasks ar polimēriem

dropoff parklajums

DROP OFF keramiskais pārklājums ir 1600% cietāks nekā tradicionālais vasks!

Par mums

DROP OFF – Keramiskais aizsargpārklājums ar unikālu formulu.

DROP OFF keramiskais aizsargpārklājums ir daudz noturīgāks nekā tradicionālie laku aizsarglīdzekļi. Pasargās Jūsu automašīnas virsbūvi no ceļu sāls, skābā lietus, UV stariem, saules gaismu, salu un putnu izkārnījumiem. DROP OFF saglabā savas unikālās īpašības vairāk nekā 5 gadu garumā. Lai nodrošinātu garantiju, transportlīdzeklim vienreiz gadā ir jāveic kontroles mazgāšana kādā no DROP OFF servisa centriem. Kontroles mazgāšanā tiek izmantots speciāls keramiskais šampūns un DROP OFF Top Gloss produkts, kas jau apstrādātajām virsmām piešķir papildu aizsardzību, noteci un spīdumu.

dropoff kopsana

DROP OFF ir viens no nedaudzajiem zīmoliem, kas nesatur silikonu, teflonu vai vasku un ir daudz pārāks par mūsdienās sastopamo tradicionālo laku aizsardzību.

Ekskluzīvas automašīnu markas izvēlas DROP OFF
DROP OFF ir tirgus līderis Ziemeļeiropā ar vairāk nekā 150 servisa centriem. Jauniem Ferrari, Bentley, Maserati, McLaren un citu marku transportlīdzekļiem tiek veikta apstrāde pirms nodošanas jaunajam īpašniekam.

Saglabājiet lielisku krāsojumu un virsbūves aizsardzību vecākiem auto Keramiskais pārklājums nav paredzēts tikai jaunām automašīnām. DROP OFF ir ideāli piemērots visa veida automašīnām, sākot ar veterānu un beidzot vienu gadu veciem modeļiem. Aizsargājiet sava auto krāsojumu un iegūstiet atsvaidzinošu automašīnas virsmu/virsbūvi!

instagram whatsup facebook
Dropoff © 2024. All Rights Reserved.